İddaa Sistem Oynayanlar, Hepiniz Hoş Geldiniz!

İddaa sistem konularını tek tek yazıyoruz ama bir de genel olarak açıklayalım istedik iddaa sistem nedir, nasıl oynanır? Öncelikle sistem oyun çeşidinin niye olduğunu ve işin mantığının ne olduğunu açıklayalım. Daha sonra özet olarak sistem oyunlarından en çok tercih edilenleri anlatalım.

   900 TL Bonus    
   1000 TL Bonus    
   500 TL Bonus    
   1000 TL Bonus    
   500 TL Bonus    
   500 TL Bonus    
   500 TL Bonus    
   500 TL Bonus    
   2000 TL Bonus    
   900 TL Bonus    

İddaa da sistem nedir dediğimiz de aklımıza tek bir şey gelmez. Yani çok sayıda sistem çeşidi vardır. Hangisi sorulur diye düşünürüz. Sistem iddaa oyununda çok seçenekli bir oyun çeşididir. Tek maçtan veya birden fazla maçtan yatmak istemeyenler için sunulan bu oyun para olarak normal oynamaktan pahalıdır ama aynı zamanda avantajlıdır. Nasıl oynandığı kısmına gelirsek işte orası biraz karışık gelebilir. Her sistem çeşidinin kendine göre kuralları ve oynama şekli vardır. Birinde banko yazmak zorunludur birinde değildir. Birinde en az 2 banko yazmanız gerekir diğerinde 3 bankolu oynamanız. O yüzden biz sizler için her sistem çeşidini ayrı ayrı yazdık, inceledik ve anlattık. Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bir şey olursa bize ister yorumdan isterseniz canlı sohbet ekranında ulaşabilirsiniz.

En çok oynanan iddaa sistem çeşitlerinden bazılarını da söyleyelim.

  • Sistem 2 3
  • Sistem 3 4 5
  • Sistem 1 9
  • Sistem 3 4
  • Sistem 2 3 4

Bunlar genelde en çok oynananlarıdır. Tabi daha çok sayıda sistem çeşidi var onlarıda sitemizde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. İddaa sistem hakkında tüm aradıklarınız sitemizdedir. Bizi takip edin her şeyden haberiniz olsun.